Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania

W dniach 03-04 października 2015 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich-Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego stowarzyszenia i jego sympatyków seminarium wyjazdowe o charakterze szkoleniowo-technicznym. Wyjazd planowany jest na trasie:
Ostróda - Elbląg: "Statkiem po trawie".

W planie wyjazdu jest zwiedzanie m.in.:
- Kanału Elbląskiego,
- Ostródy,
- Elbląga,
- Zamku w Malborku.

Podczas wyjazdu zapewniamy:
śniadania i obiadokolacje, transport autokarem klasy turystycznej, zakwaterowanie w hotelu, opieka lokalnego przewodnika, opiekę licencjonowanego pilota, wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW i niezapomniane wrażenia.

Odpłatność:
• Dla Kolegów/Koleżanek będących Członkami SEP powyżej 1 roku - 350 zł
• Dla Kolegów/Koleżanek będących Członkami SEP poniżej 1 roku - 410 zł
• Dla osób nie będących Członkami SEP - 470 zł

UWAGA: Wyjazd z Płońska jest o godz. 6.30 (przejazd do Ciechanowa), wyjazd z Ciechanowa do Mławy o godz. 7.20. Wyjazd z Mławy o godz. 8.10.

Z uwagi na zainteresowanie wyjazdem prosimy wszystkich zainteresowanych Członków naszego stowarzyszenia o bezpośredni kontakt z Kol. Romanem Olszewskim (tel. 605 407 762) lub Kol. Krzysztofem Niemierzyckim (tel. 609 552 649). Lista uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, iż warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest uregulowanie składek członkowskich.
Zapraszamy wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów do wspólnego wyjazdu!Aktualności bieżące
  www.4studio.net