Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania

W dniach 03-06 czerwca 2016 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich-Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego Stowarzyszenia i jego sympatyków seminarium wyjazdowe o charakterze szkoleniowo-technicznym. Wyjazd planowany jest na trasie:
Ciechanów - Kozłówka - Lublin - Roztoczański Park Narodowy - Zamość.

W planie wyjazdu planowane jest zwiedzanie m.in.:
- Zwiedzanie Pałacu w Kozłówce, imponujący pałac w stylu późnego baroku pochodzący z XVIII wieku, siedziba Zamoyskich,
- Zwiedzanie min: Plac Litewski, Plac Katedralny, Archikatedra Lubelska, Rynek Staromiejski, Dawna Cerkiew Grecka, Brama Krakowska, Pałac Lubomirskich,
- Spływ kajakowy na szlakach Roztoczańskiego Parku Narodowego,
- Zwiedzanie Zamościa: Arsenał, bramy i fortyfikacje,
Ratusz i kamienice, katedra, rynek wielki, solny i wodny.

Podczas wyjazdu zapewniamy:
śniadania i obiadokolacje, transport autokarem klasy turystycznej, zakwaterowanie w hotelu – w pokojach 2 /3 osobowych z łazienkami, opieka lokalnego przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę licencjonowanego pilota, wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW i niezapomniane wrażenia.

Z uwagi na zainteresowanie wyjazdem prosimy wszystkich zainteresowanych Członków naszego stowarzyszenia o bezpośredni kontakt z Kol. Romanem Olszewskim (tel. 605 407 762) lub Kol. Krzysztofem Niemierzyckim (tel. 609 552 649). Lista uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, iż warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest uregulowanie składek członkowskich. Cena wyjazdu: 550 zł od osoby + 35 zł (spływ kajakowy dla osób chętnych).
Zapraszamy wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów do wspólnego wyjazdu!Aktualności bieżące
  www.4studio.net