Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania

W dniach 08 - 11 czerwca 2017 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich-Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego Stowarzyszenia i jego sympatyków seminarium wyjazdowe o charakterze szkoleniowo-technicznym. Wyjazd planowany jest na trasie:
Karkonosze - Praga - Kotlina Kłodzka.

W planie wyjazdu planowane jest zwiedzanie m.in.:
- Świątyni Wang w Karpaczu,
- Zwiedzanie z przewodnikiem Pragi, min: Praski Zamek Hradczany,
Katedra św. Wita, Mała Strana, Plac Wacława, Ogród Wallensteina,rejs statkiem po Wełtawie z kolacją, Stare Miasto – ratusz ze słynnym zegarem „Orloj”, Most Karola oraz inne obiekty w centrum Starego Miasta,
obiad regionalny z degustacją piwa w piwowarze
- Zwiedzanie z przewodnikiem Gór Stołowych z Parkiem Narodowym (Błędne Skały, Szczeliniec Wielki)

Podczas wyjazdu zapewniamy: autokar + parkingi + opłaty drogowe, 3 noclegi z opłatą klimatyczną, wyżywienie zgodnie z programem, pilota – Pan Janusz Chojnacki, lokalnych przewodników, bilety wstępów zgodnie z programem (ostatni dzień do uzgodnienia), rejs statkiem po Wełtawie, biesiada w browarze, ubezpieczenie NNW i niezapomniane wrażenia.

Z uwagi na duże zainteresowanie wyjazdem prosimy wszystkich zainteresowanych Członków naszego stowarzyszenia o bezpośredni kontakt z Kol. Romanem Olszewskim (tel. 605 407 762) lub Kol. Krzysztofem Niemierzyckim (tel. 609 552 649). Lista uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, iż warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest uregulowanie składek członkowskich. Koszt wyjazdu 800 zł (650 zł dla członka SEP Oddział Ciechanów)

Zapraszamy wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów do wspólnego wyjazdu!Aktualności bieżące
  www.4studio.net