Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania

W dniu 27 stycznia 2018 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego stowarzyszenia i jego sympatyków BAL KARNAWAŁOWY. Bal zostanie zorganizowany w Zajeździe TUR (Sala GOŚCINIEC), w miejscowości Niestum (4 km od Ciechanowa). Rozpoczęcie balu planowane jest o godz. 19.00 a zakończenie o godz. 03.00. Odpłatność wynosi 270 zł od pary. Dla Członków SEP którzy posiadają opłacone składki członkowskie za rok 2018 i lata poprzednie przewidziane jest częściowe pokrycie kosztu organizacji balu w kwocie 100 zł (do osoby będącej członkiem SEP).


Menu:

- Przystawki:
Wędliny tradycyjne, befsztyk tatarski, śledzie po litewsku, łosoś, galaretka wieprzowa, sałatka
- Dania gorące:
Zupa węgierska, Pieczeń ze schabu w sosie własnym, ziemniaki, surówka, Filet ze szpinakiem z frytkami i gotowanymi warzywami, Karkówka w sosie grzybowym z kluskami śląskimi, oraz buraczkami zasmażanymi, Barszczyk z pasztecikami.
- Barek:
Ciasta, kawa, herbata, owoce, napoje 1,0 L/osobę (różne), kompot truskawkowy, alkohol 1/2 l (parę) „ Stock”
- Muzyka:
Zespół muzyczny „POKER”

Wszystkich zainteresowanych organizowanym balem prosimy o bezpośredni kontakt z Kol. Romanem Olszewskim (tel. 577 407 762). Zapraszamy wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów do wspólnej zabawy!Aktualności bieżące
  www.4studio.net