Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania

Śp. Kolega Bolesław Jatelnicki
W dniu 27 stycznia 2021 roku
zmarł w wieku 82 lat
nasz Kolega Bolesław Jatelnicki.Ceremonie pogrzebowe rozpoczną się modlitwą różańcową dnia 30 stycznia 2021 roku o godzinie 10³º w Kościele Św. Tekli – Klasztorek w Ciechanowie, po której o godz. 11ºº odprawiona zostanie Msza Święta pogrzebowa.

Złożenie urny do grobu nastąpi na cmentarzu parafialnym przy ul. Płońskiej w Ciechanowie.


Kolega Bolesław pozostanie na zawsze w naszej pamięci jako miły, bardzo uczynny, życzliwy i sympatyczny Człowiek, wspaniały fachowiec, wieloletni członek Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Ciechanów, bardzo oddany sprawom energetyki oraz Naszego Stowarzyszenia.

Do Stowarzyszenia w Ciechanowskim Oddziale SEP należał od początków jego powstania. Kolega Bolesław od lat był czynnym działaczem Naszego Stowarzyszenia, pełniąc różne funkcje. W latach 1994 – 1998 był członkiem Komisji Rewizyjnej. W latach 1998 – 2002 pełnił funkcję Prezesa Ciechanowskiego Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Za swoja działalność został w 2002 roku odznaczony złotą Honorową Odznaką Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Za swoje osiągnięcia został również odznaczony srebrną i złotą odznaką Naczelnej Organizacji Technicznej.
Aktualności bieżące
  www.4studio.net