Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania
W dniach 5-7 października 2007 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich-Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego stowarzyszenia seminarium wyjazdowe o charakterze szkoleniowo-technicznym. Wyjazd planowany jest w rejon Ostródy oraz Olsztyna. Seminarium zostanie przeprowadzone na terenie Ośrodka szkolno-wypoczynkowego "EXSPLORIS" w Rentynach k. Gietrzwałdu leżącego przy "Drodze Tysiąca Jezior".
Tematem seminarium będą: "Odnawialne źródła energii elektrycznej oraz ich rola w systemie elektroenergetycznym na obszarze ich zainstalowania".
W programie seminarium:
 • Odnawialne Źródła Energii - zadania na lata 2006-2025.
 • Wiatr jako niedoceniane źródło energii.
 • Woda jako niedoceniane źródło energii.
 • Finansowanie inwestycji w odnawialne źródła energii.

  Dla uczestników seminarium planowane jest również zwiedzanie Elektrowni Wiatrowej w Zielonej k. Żuromina oraz tzw. "Małej elektrowni wodnej" oraz zapoznanie się z niewątpliwymi walorami krajobrazowymi krainy warmińsko-mazurskiej i zwiedzenie miejsc zabytkowo-turystycznych znajdujących się w sąsiedztwie miejsca zakwaterowania.
  Wyjazd ma na celu zapoznanie się przez uczestników seminarium z rolą rozproszonych źródeł energii w systemie elektroenergetycznym na obszarze ich zainstalowania.
  Warunkiem uczestnictwa w organizowanym spotkaniu jest potwierdzenie swojej obecności poprzez wpłatę kwoty 100 zł (będącej częścią kosztów wyjazdu) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 września 2007 roku u Kol. Elżbiety Ząbkowskiej.
  Bliższych informacji dotyczących wyjazdu udzielają: Marcin Pątkowski (tel. 23 683 86 71) i Roman Olszewski (tel. 23 683 86 10).
  Zapraszamy!!


 • Aktualności bieżące
    www.4studio.net