Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania
W dniach 5-8 czerwca 2008 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich-Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego stowarzyszenia seminarium wyjazdowe o charakterze szkoleniowo-technicznym. Wyjazd planowany jest w rejon Pienin.
Tematem seminarium będą: "Odnawialne źródła energii elektrycznej oraz ich rola w systemie elektroenergetycznym na obszarze ich zainstalowania - cz. II".

Dla uczestników seminarium planowane jest również zwiedzanie odkrywkowej kopalni węgla brunatnego oraz farmy wiatraków w Bełchatowie, Elektrowni wodnej w Czorsztynie, a także zwiedzenie licznych miejsc zabytkowo-turystycznych znajdujących się w sąsiedztwie miejsca zakwaterowania.
Wyjazd ma na celu zapoznanie się przez uczestników seminarium z rolą rozproszonych źródeł energii w systemie elektroenergetycznym na obszarze ich zainstalowania.
Warunkiem uczestnictwa w organizowanym spotkaniu jest potwierdzenie swojej obecności poprzez wpłatę kwoty 250 zł (będącej częścią kosztów wyjazdu) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 maja 2008 roku (do godz. 12.00) u Kol. Elżbiety Ząbkowskiej. Ogólny koszt wyjazdu kształtuje się na poziomie ok 500 zł. Kwota dofinansowania ze strony SEP-Odział Ciechanów zostanie podana w terminie późniejszym. Więcej szczegółów dotyczących wyjazdu zostanie przekazane do dnia 26 maja 2008 roku.
Bliższych informacji dotyczących wyjazdu udzielala: Kol. Roman Olszewski (tel. 23 683 86 10).
Zapraszamy!!


Aktualności bieżące
  www.4studio.net