Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania
********U W A G A seminarium wyjazdowe********


W dniach 08-11 września 2011 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich-Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego stowarzyszenia seminarium wyjazdowe o charakterze szkoleniowo-technicznym. Wyjazd planowany jest w rejony Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W planie wyjazdu jest zwiedzanie zamków w: Mirowie, Bobolicach, Olsztynie i Ogrodzieńcu, Parku Narodowego, Ojcowa, Kaplicy na Wodzie, Groty Łokietka, maczugi Herkulesa, zamku w Piaskowej Skale, Dolina Prądnika oraz Jaskini Wierzchowskiej Górnej.

Wyjazd o godz. 15.00 z miejsca Zbiórki w Mławie przy Ratuszu, z Ciechanowa o godz. 15.20 przy Zakładzie Energetycznym oraz z Płońska o godz. 15.50 przy Szpitalu.

Koszt wyjazdu wynosi 545 zł brutto.

Dla Członków naszego Stowarzyszenia planowane jest dofinansowanie w wysokości 195 zł brutto na uczestnika wyjazdu.

Z uwagi na duże zainteresowanie wyjazdem prosimy wszystkich zainteresowanych Członków naszego stowarzyszenia o wpłatę 350 zł tytułem uczestnictwa w wyjeździe. Wpłaty należy dokonywać do dnia 12 sierpnia 2011 roku na konto bankowe SEP (nr kota w zakładce "kontakt z nami"). Bliższych informacji dotyczących wyjazdu udzielają: Kol. Marcin Pątkowski (tel. 601 062 879) i Kol. Krzysztof Niemierzycki (tel. 609 552 649).
Zapraszamy wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów do wspólnego wyjazdu!!Aktualności bieżące
  www.4studio.net