Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania
********U W A G A seminarium wyjazdowe********


W dniach 04-07 października 2012 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich-Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego stowarzyszenia seminarium wyjazdowe o charakterze szkoleniowo-technicznym. Wyjazd planowany jest na trasie Toruń-Gniew-Sztum-Kwidzyn-Golub Dobrzyń-Sierpc. W planie wyjazdu jest zwiedzanie firmy APATOR, Rynku Staromiejskiego, Bramy Klasztornej, Krzywej wieży, Dworu Artusa, Domu Wielkiego Astronoma oraz zamków w: Gniewie, Golubiu Dobrzyniu, Sztumie oraz skansenu w Sierpcu.

Wyjazd o godz. 15.00 z miejsca Zbiórki w Ciechanowie przy ul. Mławskiej 3 (ENERGA-OPERATOT S.A. Oddział w Płocku, Rejon Dystrybucji Ciechanów) oraz z Mławy o godz. 15.30 (zbiórka przy Ratuszu).

Koszt wyjazdu wynosi 598 zł brutto.

Dla Członków naszego Stowarzyszenia planowane jest dofinansowanie w wysokości 99 zł brutto na uczestnika wyjazdu.

Z uwagi na duże zainteresowanie wyjazdem prosimy wszystkich zainteresowanych Członków naszego stowarzyszenia o wpłatę należnej kwoty tytułem uczestnictwa w wyjeździe. Wpłaty należy dokonywać do dnia 14 września 2012 roku na konto bankowe SEP (nr kota w zakładce "kontakt z nami"). Bliższych informacji dotyczących wyjazdu udzielają: Kol. Roman Olszewski (tel. 23 683 86 10) i Kol. Krzysztof Niemierzycki (tel. 609 552 649).
Zapraszamy wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów do wspólnego wyjazdu!!Aktualności bieżące
  www.4studio.net