Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania

W dniach 18-21 kwietnia 2013 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich-Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego stowarzyszenia seminarium wyjazdowe o charakterze szkoleniowo-technicznym. Wyjazd planowany jest na trasie Ciechanów – Kowno – Ryga. W planie wyjazdu jest: zwiedzanie starówki w Kownie, stolicy Łotwy (ryska secesja – ul. Elizabetes i Alberta), starówka ryska (wszystkie najważniejsze zabytki), wieży telewizyjnej i wjazd na wieżę - przepiękna panorama Rygi wraz z widokiem na Zatokę Ryską), zwiedzanie przepięknego i malowniczego Parku Narodowego Rzeki Gauji (ruin zamku w Turaidzie, skansenu Cesis (polskie Kieś) oraz zwiedzanie Jurmali - zabytki uzdrowiska + spacer na plaży.

Odpłatność:
• Dla Kolegów/Koleżanek będących Członkami SEP powyżej 2 lat - 599 zł
• Dla Kolegów/Koleżanek będących Członkami SEP powyżej 1 roku - 687 zł

Dla Kolegów/Koleżanek przyjętych w 2013 oraz osób nie będących Członkami SEP - 775 zł

Z uwagi na duże zainteresowanie wyjazdem prosimy wszystkich zainteresowanych Członków naszego stowarzyszenia o wpłatę należnej kwoty tytułem uczestnictwa w wyjeździe. Wpłaty należy dokonywać do dnia 15 lutego 2013 roku na konto bankowe SEP (nr kota w zakładce "kontakt z nami"). W tytule wpłaty prosimy wpisać „Łotwa 2013” Opłacenie wyjazdu w powyższym terminie jest jednoznaczne z zapisem na organizowany wyjazd. Przypominamy, iż warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest uregulowanie składek członkowskich.
Bliższych informacji udzielają: Kol. Roman Olszewski (tel. 23 683 86 10) i Kol. Krzysztof Niemierzycki (tel. 609 552 649). Lista uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów do wspólnego wyjazdu!Aktualności bieżące
  www.4studio.net