Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania

W dniach 29 maja - 1 czerwca 2014 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich-Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego stowarzyszenia seminarium wyjazdowe o charakterze szkoleniowo-technicznym. Wyjazd planowany jest na trasie Ciechanów - Zakopane - Słowacja - Budapeszt. W planie wyjazdu jest zwiedzanie: Wzgórze Gellerta, Statuy Wolności, Cytadeli, Synagogi, Opery i wiele innych budowli architektonicznych, Pałac Budanski, Plac Paradny, Pl. Św. Trójcy, Podwórze Dominikanów, Baszty Rybackie, rejon Bramy Wiedeńskiej, Pl. Św. Kapistrana i wieży Klasztoru Św. Magdaleny, wstęp do muzeum sztuki cukierniczej „Marcepana”, wieczorny rejs statkiem po Dunaju z kolacją „exclusive” na pokładzie.

Odpłatność:
• Członek SEP z uregulowanymi składkami za rok 2012 i 2013 – 600zł
• Członek SEP z uregulowanymi składkami za rok 2013 – 680zł
• Członek SEP z uregulowanymi składkami za rok 2014 i osoby niezrzeszone – 760zł

W cenie wyjazdu zapewniamy:
Transport autokarem klasy turystycznej, zakwaterowanie w hotelu – dwie noce w Zakopanym i jedna w Budapeszcie, opieka lokalnego przewodnika 3 dni, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę licencjonowanego pilota, wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW i niezapomniane wrażenia.

Z uwagi na duże zainteresowanie wyjazdem prosimy wszystkich zainteresowanych Członków naszego stowarzyszenia o wpłatę należnej kwoty tytułem uczestnictwa w wyjeździe. Wpłaty należy dokonywać do dnia 15 kwietnia 2014 roku na konto bankowe SEP (nr kota w zakładce "kontakt z nami"). W tytule wpłaty prosimy wpisać „Budapeszt 2014” Opłacenie wyjazdu w powyższym terminie jest jednoznaczne z zapisem na organizowany wyjazd. Przypominamy, iż warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest uregulowanie składek członkowskich.
Bliższych informacji udzielają: Kol. Roman Olszewski (tel. 23 683 86 10) i Kol. Krzysztof Niemierzycki (tel. 609 552 649). Lista uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów do wspólnego wyjazdu!Aktualności bieżące
  www.4studio.net