Strona główna
Nasz Oddział
Oferta
Nasza biblioteka
Kontakt
Materiały Edukacyjne - Elektryka
Do pobrania

W dniach 02-05 października 2014 roku Stowarzyszenie Elektryków Polskich-Oddział Ciechanów organizuje dla Członków swojego stowarzyszenia i jego sympatyków seminarium wyjazdowe o charakterze szkoleniowo-technicznym. Wyjazd planowany jest na trasie:
Ciechanów - Kłodawa - Zielona Góra - Spreewald (Niemcy) - Świebodzin.

W planie wyjazdu jest planowane zwiedzanie m.in.:
- Kopalnia Soli w Kłodawie,
- Elektrownia wodna Dychów,
- Fabryka urządzeń automatyki przemysłowej LUMEL,
- Zielona Góra (palmiarnia ratusz, rynek, kościół NMP i św. Jadwigi, wieża głodowa, muzeum Ziemi Lubuskiej z działem winiarstwa)
- Zielono Górska winnica z prezentacją, degustacją win oraz kolacją na terenie winnicy,
- Spreewald (Niemcy): Cottbus - park Branitz z zabudową zamkową, Stary Rynek, kościół Św. Mikołaja, piramida na Jeziorze Burg – wieża Bismarca, spacer po mieście, 1,5 godzinny spływ łodziami po kanałach Sprewy i biesiada ze specjalnościami kuchni szprewaldzkiej.
- Świebodzin – Pomnik Chrystusa Króla,
- Gościkowo – Paradyż (XIII wieczne opactwo cystersów),
- Pniewo (Międzyrzecki Rejon Umocniony) – system podziemnych fortyfikacji.

Podczas wyjazdu zapewniamy:
śniadania i obiadokolacje, transport autokarem klasy turystycznej, zakwaterowanie w hotelu – w ppokojach 2 /3 osobowych z łazienkami, opieka lokalnego przewodnika 3 dni, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę licencjonowanego pilota, wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW i niezapomniane wrażenia.

Z uwagi na zainteresowanie wyjazdem prosimy wszystkich zainteresowanych Członków naszego stowarzyszenia o bezpośredni kontakt z Kol. Romanem Olszewskim (tel. 23 683 86 10) lub Kol. Krzysztofem Niemierzyckim (tel. 609 552 649). Lista uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, iż warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest uregulowanie składek członkowskich.
Zapraszamy wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów do wspólnego wyjazdu!Aktualności bieżące
  www.4studio.net